Thursday, April 27, 2017

R,T-O

Heihei,

Sisehooaeg sai edukalt lõpetatud ning nüüd hakkame õuehooajaga pihta :) Ei oska isegi öelda kas jesss või pööö. Meie viimane võistlus oli ruilas, kus osalesime SMV U25 klassis, kus kõrgus oli 130cm. Raven üllatas mu suu lahti kui paugutas 130cm raja ainult 4kp. Ruila maneezis 130 4kp on korralik saavutus, sest sealne maneez on niii tilluke. Kuna olime kõige kiiremad 4kp siis olime esimesed, kes enam teise vooru ei pääsenud, ehk siis 11koht. Ma olen raveni üle väga uhke, sest ta suutis ennast kokkuvõtta ja vaatamata kollidele tõketest nö lõdvalt üle hüpata. Raveniga see probleem, et kui tõkke all koll siis ta jääb pingesse ja hüpab nö tagurpidi, ehk siis ei lõdvesta seljast ja ei tõuse turjast. Sealt see 4kp tuligi, et tõke oli vastu plakateid ja ta vahtis kaugelt neid plakateid ning ei keskenudnud tõkkele. Twenty oli selles sõidus täiesti omas mullis, ma ei tea mis teda mõjutas aga ta ei olnud twenty. Miski oli nagu valesti , vb tal pea valutas vms. Ühesõnaga 8kp kokku.
Samas järgmine päev 125cm hüppas ta nii hästi ja reaalselt pingutas, et puhas olla. Saime puhta sõidu kirja ja läksime vahetud ümberhüpetele, kus me natuke laiali valgusime ja teenisime 8kp. Jäin sel päeval temaga igati rahule :)
 Raven 130 -https://www.youtube.com/watch?v=dRfFHaQawgc
Twenty 125- https://www.youtube.com/watch?v=u4HlGN-uTPc

Täna tegime esimese hüppetrenni õues. Esimesena hüppasin Raveniga ja noo meil oli ikka korralik talv, rahet sadas näkku nii, et maa oli lumivalge. Raven iseenesest hüppas hästi, aga noh temaga siin hooaja alguses raske, sest kõik on jube ja kipub ära vedama oma suurest hirmust. Twenty selle eest oli õues mega hea, hüppas nagu linnuke. Meie esimene välivõistlus on Perilas. Loodan, et ilm peab vastu, sest päris 1kraadi ja vihmaga ei tahaks õues võistelda, hobustest kahju. Järgmine nädal osalen Stavrose kliinikus. Loodan, et sellest on kasu ka, sest see maksab hingehinda :D See kestab kolm päeva, kus siis teeme erinevaid harjutusi. Natuke kardan ka, sest äkki ma ei saa ingliskeelsetest ratsutamisterminitest aru, aga eks näis. Ei taha ette pabistada :D Orgunnin endale kindlasti filmimehe, ning pärast vb panen siia ka midagi.  Muud nagu ei olegi hetkel kirjutada...

No comments:

Post a Comment